בעלי עסקים יקרים !

העיר יהוד מונוסון יצאה למהלך פורץ דרך וחדשני בתחום החינוך שמטרתו לעדכן ולהפוך את מערכת החינוך בעיר לרלוונטית, כהכנה לחיים בעולם חדש ומשתנהאנו מחפשים שותפים מהעולם העסקי שיסייעו מניסיונם למורים המובילים ולתלמידים, כחלק מהמהלך הרחב
מה אנחנו רוצים? אתם מוזמנים לעיין בקריאתה של ראש העיר, עו"ד יעלה מקליס  המצורף מטה. בעלי-ות עסקים המעוניינים-ות להצטרף, אנא שלחו מייל service-asakim@ye-mo.org.il   או צרו קשר באמצעות פורטל העסקים העירוני https://yemo360.biz  

לשכת ראש העיר 

18 אוקטובר, 2021 י"ב בחשוון, תשפ"ב

סימוכין : 22731

לכבוד

בעלי העסקים בעיר יהוד מונוסון

 

הנדון: חדשנות בחינוך  

יהוד מונוסון - עיר יצירתית

כחברה  מעוררת  השראה, המייצגת  חשיבה  מקורית וחדשנות  ופועלת בעירנו -  אני  פונה אליך ומזמינה לקחת חלק במהפכת החדשנות במערכת החינוך העירונית, כדלקמן: 

העיר יהוד מונוסון יצאה למהלך של חדשנות בחינוך מתוך הבנה של הצורך בשינוי משמעותי בחינוך וכי התלמידים שלנו זקוקים למערכת חינוך מעודכנת יותר שתכין אותם לחיים בעולם חדש ומשתנה. משבר הקורונה הבהיר לכולנו ביתר שאת את הצורך בחיזוק היזמות והיצירתיות אצל ילדינו.

כחלק מהמהלך הכולל, אנו מחפשים שותפים נוספים, מהעולם העסקי, להליך השינוי ולתת מניסינם למורים המובילים ולתלמידים

מה ההקשר של המשפט הבא ? 

במהלך עם חברות הי-טק, ארגונים מובילים, מנטורים ויזמים הפועלים בעיר.

המטרה היא לפתח מודל חדש של חינוך ואנו זקוקים לעוד כוחות של מחשבה, יצירה ופעולה. העירייה בראשותי מובילה את ההליך עיר יצירתית בן שלוש שנים שמטרתו להפוך את מערכת החינוך בעיר למערכת חינוך רלוונטית ומותאמת אתגרי המאה ה21- לטובת הדור הצעיר.

ההליך מלווה ד"ר אייל דורון, חוקר ומפתח חשיבה יצירתית ומומחה לחדשנות בחינוך. ד"ר דורון וצוותו פועלים בעיר מזה כשנה בשיתוף פעולה עם העירייה בהובלת אגף החינוך, בתי הספר בעיר, הנהגת ההורים ומפקחי משרד החינוך.

אנו מזמינים אתכם לקחת חלק במסע העירוני הייחודי לתת ולקבל השראה ותחושת משמעות, בדיאלוג מיוחד שלכם עם הצוות המוביל של החינוך בעיר כולל מורי וילדי העיר.  

חשוב להדגיש: המסע העירוני לקראת הפיכתנו לעיר יצירתית כבר החל, אנחנו כבר פועלים בשטח וממרצים את כל הגורמים שעוסקים בכך, השותפות במסע שאנו מבקשים מכם היא ייחודית, אפשר לומר גם ציונית במובן של תרומה לחינוך דור העתיד בעיר והחשוב מכל יכולה להשתלב בכל הליך של פעילות עם ועבור הקהילה שאתם מקיימים. השותפות שאנו מחפשים היא במתן השראה ומחשבה, כוח אדם מלווה בהתנדבות, תכנית מנטורים בתחומי העשייה של חברתכם יחד עם העובדים  שלכם, אפשרות לביקור של מורים או תלמידים בחברה, או להסתייע במשאבים טכנולוגיים בסיסיים שתחשבו לנכון להציע. חשוב לנו לציין הכוונה להגיע אליכם פתוחים למגוון אפשרויות בחשיבה פורצת דרך לחשוב יחד אתכם בהתאמה אישית לכל מוסד חינוכי וברמה עירונית כיצד ניתן לסייע בכוח אדם שיש לו חשיבה יצירתית, אחרת ולקבל השראה או הכוונה מכם.

בואו נחשוב ונשנה ביחד.

בברכה,

עו"ד יעלה מקליס 

ראש העיר יהוד מונוסון